Рукописи надсилають до редакції в електронному вигляді на адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Факт передачі статті до редакції журналу свідчить про прийняття авторами умов Ліцензійного договору [див. детальніше]. Статті, що не відповідають вимогам, а також опубліковані раніше або спрямовані для публікації в інші видання, до публікації не приймаються.

Надіслані матеріали проходять рецензування (single blind) експертів за спрямуванням редакційної колегії та публікуються згідно з позитивним відгуком рецензентів та рішенням редакційної колегії [див. детальніше]. Після рецензування рукопис може бути повернутий авторам для доопрацювання, яке повинно бути виконано максимально ретельно і з урахуванням всіх зауважень, на запитання рецензента потрібно надати відповіді. Якщо позиція авторів не збігається з думкою рецензента, автори повинні навести вичерпну аргументацію по кожному зауваженню. Недбале виконання переробки та технічного оформлення рукопису може бути причиною для відхилення статті. Редакція не підтримує переписку з авторами щодо рішення редколегії з приводу публікації статті.

Редакція залишає за собою право стилістичного виправлення тексту, перевірки посилань і оптимізації роботи зі збереженням її змісту для забезпечення найвищої якості публікації.

Ліцензійний договір